KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 16218223
nr 1621 8223
Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 1849-1850 cm, yttermått inklusive ram: 17,5-19,5. Motivets mått: 70-75 mmx40-60 mm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:58:51
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor